Naga Markets

27 czerwca 2013

Na CHF/JPY jest sygnał sprzedaży. Jest to słaby sygnał dlatego, że cena wyszła ze wzrostowej chmury oraz Senkou Span B jest płaskie, dlatego może nie być szybkiego ruchu w dół.

Ichimoku - nowa pozycja oraz sygnałyCiekawa sytuacja jest na USD/NOK. Świeca zamknęła się pod Kijun co świadczy o możliwej głębszej korekcie. Mimo trenud wzrostowego cena powinna dojść szybko do chmury, gdzie można ustawić TP i czekać na sygnał do pozycji długiej.Ichimoku - nowa pozycja oraz sygnały

Kolejna para to USD/ZAR. Nastąpiło wybicie z chmury wzrostowej, jednak na D1 cena jest pod Kijun co świadczyć może o większej korekcie. Wszystko to powinno ciągnąć tą parę w dół.

AVA TradeIchimoku - nowa pozycja oraz sygnałyŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułCommerzbank utrzymuje shorty na GBP/USD i otwiera nowe na EUR/USD
Następny artykułWejście 7 czerwiec – Strategia Weekly S/R
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here