Naga Markets

14 maja 2013 14:05

Po ostatnim gorszym okresie dla strategii Ichimoku (a może dla mnie grającego tą strategią) obserwowałem rynek z boku przez 3 dni. Wreszcie uznałem, że warto wejść w EUR/CAD, które jest w wyraźnym trendzie spadkowym. Cena odbiła od Kijun, utworzyły się dwa długie górne cienie świadczące o silnej podaży poniżej mojego stop lossa.

TP ustawiam na poziomie poprzedniego dołka z D1.

Forex Broker ComparicŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>2 KOMENTARZE

 1. Witam
   
  Nie da się ukryć, że zagranie nie wyszło. Natomiast tak obserwowałem uciekające okazje bojąc się wchodzić po słabszym okresie i znowu się zemściło na mnie.
  Muszę zmniejszyć ryzyko znowu i spokojnie tradować. Ciężko będzie mi maj uratować, ale nie ma rzeczy niemożliwych.
   
  Jeśli chodzi o long to tutaj Ichimoku na zagranie nie pozwalało – co nie znaczy oczywiście, że taka pozycja nie przyniesie zysku, ale nie zgodnie z Ichimoku.

 2. Witam
  Moim zdanime trochę ryzykowne zagranie, euro umacnia się juz od jakiegoś czasu do kliku waluy :aud,nzd, jpy. Przy canadyczyku zbilżała cena zbliżała się do kumo oraz do ważnej linii S/R na pozimoie1,31871. Wg. mnie szczęśliwsze zagranie było na usdcad na longa . Wejście może nie dokładnie czyste ichimoku, ale działa – wejscie na H4 na poziomoe 1,01077 , po pinbarze , linie ułożone praktycznie idealnie i przy ewentualnym wybiciu z kumo na D1 może byc pare pip do wytargania , przynajmniej do 1,02676.
  pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here