Naga Markets23 września 2013 7:30

Dawno nie pokazywałem zagrań Ichimoku co spowodowane jest prowadzeniem webinary z mojej strategii i większość sygnałów pojawia się teraz na ukrytym forum, do którego dostęp mają osoby zapisane na kolejne części szkolenia. Więcej tutaj: https://www.forex-university.pl/training/technika-ichimoku-cz-2-3-4 a ostatnia część już w ten czwartek.

Wracając do samych wykresów. GBP/JPY znajduje się w dynamicznym trendzie wzrostowym i zarówno D1 jak i H4 jest ułożone prawidłowo. Wszystkie linie Ichimoku wskazują na kupno – stąd sygnał, który powstał w nocy jest bardzo silny.

Cena odbija od Kijun, poniżej znajduje się również techniczne wsparcie. Stop loss to niecałe 30pipsów poniżej ostatniego minimum, a pierwszy cel transakcji to około 90pipsów co już na wstępie daje stosunek zysku do ryzyka 3:1. Dalszy cel to okolice 163.00 czyli następny opór z wyższych okresów czasu.

Stop loss ustawiony jest blisko i jest sztywny ponieważ spadek ceny prawdopodobnie będzie głębszy i dojdzie do chmury co pokryje się również z obszarem konsolidacji z początku zeszłego tygodnia i dopiero wtedy można będzie szukać kolejnych okazji do otwierania longów.Ichimoku - mocny sygnał kupna na GBP/JPYConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here