Naga Markets7 stycznia 2014 11:15

Na EUR/CAD świeca, która zamknęła się o 11:00 dała sygnał sprzedaży odbijając od linii Kijun, która stanowi opór w obecnej sytuacji. Jest to o tyle interesująca sytuacja, że Stop Loss przy tej pozycji jest mały i wynosi 10-17 pipsów jednak jak zawsze przy pozycjach z małym Stop Lossem wystarczy mały ruch żeby zamknąć tą pozycję.

Dane z Kanady są o 14:30 do tej pory kierunek powinien być już jasny. Wszystkie linie Ichimoku ustawione są prawidłowo martwić może linia Tenkan, która znajduje się pod ceną i nachylona jest w górę – co nie dziwi biorąc pod uwagę wzrosty trwające na parze od początku tygodnia.Ichimoku: EUR/CAD sygnał sprzedaży z wysokim wskaźnikiem zysk:ryzykoNa wykresie dziennym widać pierwszy target dla pozycji, którym jest wsparcie znajdujące się 130 pipsów niżej.

Cena również trzyma się poniżej Kijun co skutkować może większą przeceną. Nie ulega wątpliwości, że długoterminowy trend na parze jest wzrostowy, ale korekta jeszcze nie powinna się zakończyć i obecny ruch może być falą B w korekcie prostej ABC i teraz czas na falę C.Ichimoku: EUR/CAD sygnał sprzedaży z wysokim wskaźnikiem zysk:ryzyko

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here