Naga MarketsGospodarzem spotkania będzie A. Haraburda
Gospodarzem spotkania będzie Andrzejem Haraburda

Redakcja Comparic.pl wraz z brokerem Robo Forex zaprasza Państwa serdecznie na udział w darmowym webinarze prowadzonym przez Andrzeja Haraburdę – analityka i tradera z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, jednego z największych ekspertów Ichimoku w Polsce. Spotkanie jest oczywiście całkowicie darmowe – zaczynamy już o 19:00!


Przegląd rynku po referendum UK z Andrzejem Haraburdą

Darmowy webinar rozpoczyna się w środę (29 czerwca), o godzinie 19:00 i jest kontynuacją rozpoczętego kilka miesięcy temu cyklu “porozmawiajmy o rynkach”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Porozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. Każde spotkanie będzie prowadzone w kontekście określonej metody stosowanej na codzień przez prowadzącego i stanowić będzie unikalne połączenie praktyki z teorią na temat tradingu.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Tym razem swoją flagową strategię zaprezentuje Andrzej Haraburda omawiając w oparciu o MM Lines i Pivot Points sytuację na wykresach po brytyjskim referendum. Nie może Cię zabraknąć na tym webinarze!

Osoby, które z jakichś powodów nie mogą wziąć udziału i tak powinny się zarejestrować – umożliwi to w przyszłości odbiór nagrania do szkolenia.

Przed rozpoczęciem webinaru sprawdź również najnowsze analizy A. Haraburdy publikowane na łamach Comparic.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here