Naga Markets webinar


Gospodarzem spotkania będzie A. Haraburda
Gospodarzem spotkania będzie Andrzejem Haraburda

Redakcja Comparic.pl wraz z brokerem Robo Forex zaprasza Państwa serdecznie na udział w darmowym webinarze prowadzonym przez Andrzeja Haraburdę – analityka i tradera z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, jednego z największych ekspertów Ichimoku w Polsce. Spotkanie jest oczywiście całkowicie darmowe – zaczynamy już o 19:00!


Przegląd rynku po referendum UK z Andrzejem Haraburdą

Darmowy webinar rozpoczyna się w środę (29 czerwca), o godzinie 19:00 i jest kontynuacją rozpoczętego kilka miesięcy temu cyklu “porozmawiajmy o rynkach”.

Porozmawiajmy o rynkach to unikalny cykl praktycznych webinariów prowadzonych przez doświadczonych traderów, praktyków rynków kapitałowych, którzy na żywym rynku omówią bieżącą sytuację oraz okazje transakcyjne, które dostrzegają. Każde spotkanie będzie prowadzone w kontekście określonej metody stosowanej na codzień przez prowadzącego i stanowić będzie unikalne połączenie praktyki z teorią na temat tradingu.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Tym razem swoją flagową strategię zaprezentuje Andrzej Haraburda omawiając w oparciu o MM Lines i Pivot Points sytuację na wykresach po brytyjskim referendum. Nie może Cię zabraknąć na tym webinarze!

Osoby, które z jakichś powodów nie mogą wziąć udziału i tak powinny się zarejestrować – umożliwi to w przyszłości odbiór nagrania do szkolenia.

Przed rozpoczęciem webinaru sprawdź również najnowsze analizy A. Haraburdy publikowane na łamach Comparic.pl.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here