Naga MarketsPrzez ostatnie dwa tygodnie Marcin Wenus i Przemek Jarząbek inwestowali na kontach rzeczywistych Naga Markets, na których mieli zdeponowane po 5000 euro. Obaj grają techniką Ichimoku, jednak mają nieco odmienną technikę. Ponadto dzieliło ich kilka stref czasowych. Marcin inwestował z Polski, a Przemek z Tajlandii.

Zmagania redaktorów możecie śledzić na bieżąco na portalu. Aktualne wyniki pojedynku możecie sprawdzić na Myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek. Dwa tygodnie to niewielki okres do oceny umiejętności redaktorów grających na świecach czterogodzinnych, ale było to ciekawe doświadczenie, którego wyniki i przemyślenia z nich chcemy Wam przedstawić na żywo.

W najbliższą sobotę – 28 kwietnia – o godzinie 11:00 odbędzie się wspólny webinar Marcina i Przemka, na którym przedstawią swoje spojrzenie na wykresy. Dowiecie się co nieco o Ichimoku, o radzeniu sobie z emocjami, o zarządzaniu kapitałem.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Spotkanie będzie miało luźniejszy charakter niż typowe szkolenia. Liczymy na pytania uczestników, na które chętnie odpowiemy.

Partnerem spotkania będzie broker Naga Markets, na którego koncie rozgrywał się Ichimoku Battle. Naga Markets ma w ofercie ponad 750 instrumentów. Jest brokerem regulowanym na Cyprze, a jego spółka matka jest notowana na niemieckiej giełdzie.

Jak to powiedział Marcin Wenus komentując swoją złą passę podczas pojedynku: „Dowiedz się jak Wenus stracił 15% konta w tydzień grając swoją ulubioną strategią”.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here