Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Zanim przejdziemy do dzisiejszego przeglądu, chciałbym zaprosić Państwa na webinar, który wspólnie z Marcinem Wenusem poprowadzimy w najbliższą sobotę – 21 lipca – o godzinie 11:00 czasu polskiego. Opowiemy o Ichimoku oraz o ostatnio otwartych pozycjach. Więcej szczegółów w osobnym artykule. Zapraszam do rejestracji!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Na parach walutowych wakacje w pełni. Ciężko znaleźć jakikolwiek czysty sygnał, większość symboli porusza się bokiem. Z tego powodu często pojawiają się fałszywe sygnały, które doprowadziły do serii spadków na systemie. Wygląda na to, że trzeba na czas wakacji zaostrzyć nieco podejście do tradingu i wchodzić jedynie w jasnych sytuacjach.

CHFJPY

Cena przy drugim podejściu przebiła się przez opór z wykresu dziennego, teraz zbliża się retest tego poziomu jako nowego wsparcia. Jeśli w tym miejscu dojdzie do pojawienia się jakiegoś sygnału wzrostowego, będzie można otworzyć pozycję długą z celem na kolejny opór. Stop Loss będzie można ustawić pod linią Kijun. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje ponad 750 instrumentów handlowych.

NZDUSD

Po wczorajszych wzrostach na kiwi już prawie nie ma śladu. Cena wybiła się dołem z chmury wzrostowej, co stanowi słaby sygnał sprzedaży. Nie można jednak wejść w pozycję, ponieważ Chikou Span znajduje się powyżej ceny. Nawet jeśli by tak nie było, prawdopodobnie nie wszedłbym w shorta. Powodem jest właśnie ostatnia stagnacja na parach walutowych. Cena od dłuższego czasu porusza się bez określonego jasno kierunku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here