Naga Markets webinar


Ichimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Cena EURAUD w zeszłym tygodniu znalazła się poniżej wsparcia na 1,5840 i od piątku mamy do czynienia z retestem tego poziomu od spodu. Na razie sprawdza się jako nowy opór. Jest to dobre miejsce do wejścia w krótką pozycję, ale warto jeszcze zaczekać na rozwój sytuacji. Niedługo linia Kijun znajdzie się bliżej ceny, dzięki czemu presja spadkowa zwiększy się.

Celem dla niedźwiedzi są okolice kolejnego wsparcia z wykresu dziennego na 1,5645. Daje to około 150 pipsów przestrzeni na spadki. Trzeba pamiętać o konieczności uzyskania odpowiedniego stosunku zysku do ryzyka, powinien wynieść minimum 3:1. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres euraud h4 6.11.2018
EURAUD H4


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here