Naga Markets


Ichimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Cena EURAUD w zeszłym tygodniu znalazła się poniżej wsparcia na 1,5840 i od piątku mamy do czynienia z retestem tego poziomu od spodu. Na razie sprawdza się jako nowy opór. Jest to dobre miejsce do wejścia w krótką pozycję, ale warto jeszcze zaczekać na rozwój sytuacji. Niedługo linia Kijun znajdzie się bliżej ceny, dzięki czemu presja spadkowa zwiększy się.

Celem dla niedźwiedzi są okolice kolejnego wsparcia z wykresu dziennego na 1,5645. Daje to około 150 pipsów przestrzeni na spadki. Trzeba pamiętać o konieczności uzyskania odpowiedniego stosunku zysku do ryzyka, powinien wynieść minimum 3:1. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres euraud h4 6.11.2018
EURAUD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here