Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Na samym początku chciałbym zaprosić na bezpłatny webinar, który poprowadzę w najbliższą sobotę – 3 listopada – o godzinie 10:0). Więcej można przeczytać w osobnym artykule.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Cena CHFJPY od dłuższego czasu znajduje się w trendzie spadkowym. Podróż na południe trwa już od ponad miesiąca. W zeszłym tygodniu doszło do zejścia poniżej wsparcia z wykresu dziennego na 113,00. Obecnie cena testuje od dołu po raz drugi w ciągu dwóch dni linię Kijun.

Jeśli w najbliższym czasie dojdzie tutaj do odbicia spadkowego, będzie można otworzyć krótką pozycję z celem na kolejne wsparcie z wykresu dziennego na 110,50. Przy odrobinie szczęścia uda się uzyskać odpowiedni stosunek zysku do ryzyka. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres chfjpy h4 30.10.2018
CHFJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here