Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Przypominam o darmowym webinarze, który odbędzie się w najbliższą sobotę o 11:00. Zapraszamy do rejestracji! Więcej szczegółów w poniższym artykule.

ZAREJESTRUJ SIĘ

NZDJPY

Zacznijmy od już otwartej pozycji. Long na NZDJPY w zeszłym tygodniu wyglądał świetnie, ale od poniedziałku mamy do czynienia ze spadkami. Dziś w nocy cena zeszła nawet poniżej poziomu wejścia, ale teraz wróciła w jego okolice. Przyszłość na tej parze zależy obecnie od ucieczki z chmury Kumo i pokonania ostatniego szczytu. Nie pozostało nam nic innego niż tylko czekać na rozwój sytuacji.

wykres nzdjpy h4 21.11.2018
NZDJPY H4

USDJPY

Tutaj sytuacja jena wygląda inaczej. USDJPY po silnej fali spadków rozpoczął korektę wzrostową, która powoli dociera w okolice linii Kijun. Jeśli w tym miejscu dojdzie do odbicia, będzie to sygnał do spadków. Ja w shorta nie wejdę z powodu longa na NZDJPY, ale dla innych może to być ciekawa okazja. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres usdjpy h4 21.11.2018
USDJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here