Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

W pierwszej kolejności chciałbym Was zaprosić na webinar podsumowujący nasz pojedynek z Marcinem. Odbędzie się w najbliższą sobotę o 11:00. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Wczoraj moja świeżo otwarta pozycja zaliczyła Stop Los, za to druga radzi sobie coraz lepiej. Do tego dzisiaj otworzyłem nowego shorta, tym razem na eurodolarze.

EURUSD

Edek znalazł się poniżej istotnego wsparcia z wykresu dziennego. Wczoraj doszło do testu tego poziomu w roli nowego oporu. Odbicie wskazuje na to, że dolarowe byki mogły wrócić do gry. Postanowiłem otworzyć krótką pozycję z celem na kolejne wsparcie w okolicach 1,2070. Stop Loss ma około 50 pipsów, umiejscowiłem go nad oporem i ostatnim szczytem. Pozycję otworzyłem u brokera Naga Markets, który oferuje wyjątkowo niskie spready na najważniejszych parach walutowych.

GBPCHF

Wczoraj pisałem o słabym sygnale sprzedaży na tej parze. Niestety, funt zareagował wzmocnieniem na pozytywne dane, w związku z tym doszło do zamknięcia pozycji na Stop Lossie. Moje konto skurczyło się o 2%.

NZDJPY

Short otwarty w zeszłym tygodniu miał wczoraj nieciekawy moment, ale wyszedł z niego obronną ręką. Przesunąłem SL na Break Even w celu zabezpieczenia pozycji, mało brakowało, żeby został dotknięty. Na szczęście później doszło do odwrócenia tendencji i teraz pozycja zarabia już kilka procent. Do Take Profit jednak jeszcze bardzo daleka droga.

Przypominam o możliwości rejestracji na sobotni webinar!

ZAREJESTRUJ SIĘConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here