Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Witam w środku majówki. Kolejna pozycja zamknęła się na Take Profit, dała prawie 6% wzrostu. Oznacza to, że od początku Ichimoku Battle moje pozycje przyniosły 15% zysku. Bardzo ładny wynik, ale nie można oczekiwać, że tak będzie przez cały czas.

 AUDCAD

Tutaj doszło do zamknięcia na Take Profit. Pozycję otworzyłem w piątek, najpierw doszło do dynamicznego wzrostu ceny, przez co prawie zamknęła się na Stop Lossie. Od poniedziałku jednak bez większych problemów rozpoczął się kurs na południe. Wczoraj w nocy (w Polsce w okolicach 19-20) cena dotarła do wsparcia z wykresu dziennego, gdzie znajdował się mój Take Profit.

AUDUSD

Dopiero co zamknął się z zyskiem short na AUDCAD, a tu już kolejna okazja do krótkiej pozycji z australijskim dolarem. Cena AUDUSD przebiła się przez wsparcie z wykresu dziennego, a następnie doszło do retestu tego poziomu. To świetna okazja do otwarcia shorta z celem na kolejne wsparcia w okolicach 0,734. Pozycja ta daje potencjał zysku do ryzyka w wysokości około 3,5:1. Pozycję polecam otworzyć u brokera Naga Markets, który oferuje niskie spready na wszystkich majorsach.

NZDJPY

Tutaj zbyt wiele się nie zmieniło od czasu ostatniej analizy. Cena nadal powoli zmierza na południe, choć ostatnio mieliśmy do czynienia z delikatną korektą wzrostową. Na szczęście linia Kijun jest nadal dobrze respektowana, więc jestem dobrej myśli.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here