Naga Markets webinar


Ichimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

We wtorek pisałem o możliwości pojawienia się sygnału na EURAUD. Cena przebiła się poniżej wsparcia na 1,5840 i zaczęła testować ten poziom jako nowy opór. Nie chciałem wchodzić w pozycję dopóki linia Kijun się bardziej nie zbliży. Liczyłem, że konsolidacja pod nowym oporem jeszcze trochę potrwa, a może nawet dojdzie do jakiegoś krótkotrwałego wybicia, które mogłoby zahaczyć o potencjalnego Stop Lossa.

Tak się jednak nie stało i cena zaczęła powoli wędrować na południe. Gdybym zdecydował się na otwarcie opisywanego shorta, to już byłby w 2/3 drogi do Take Profit. No cóż, nie zawsze się udaje. Pozycję otwieram w Naga Markets, brokera licencjonowanego przez CySEC.

wykres EURAUD H4 8.11.2018
EURAUD H4


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here