Naga Markets


Ichimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

We wtorek pisałem o możliwości pojawienia się sygnału na EURAUD. Cena przebiła się poniżej wsparcia na 1,5840 i zaczęła testować ten poziom jako nowy opór. Nie chciałem wchodzić w pozycję dopóki linia Kijun się bardziej nie zbliży. Liczyłem, że konsolidacja pod nowym oporem jeszcze trochę potrwa, a może nawet dojdzie do jakiegoś krótkotrwałego wybicia, które mogłoby zahaczyć o potencjalnego Stop Lossa.

Tak się jednak nie stało i cena zaczęła powoli wędrować na południe. Gdybym zdecydował się na otwarcie opisywanego shorta, to już byłby w 2/3 drogi do Take Profit. No cóż, nie zawsze się udaje. Pozycję otwieram w Naga Markets, brokera licencjonowanego przez CySEC.

wykres EURAUD H4 8.11.2018
EURAUD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here