Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Nowy tydzień zaczynamy szukając nowych pozycji do otwarcia. Jak na razie prawie miesiąc prowadzenia systemu przyniósł blisko 23% zysku. Spójrzmy na wykresy:

AUDCHF

Na wykresie H4 widzimy, że para przebiła się przez opór z wykresu dziennego. Może to jednak być fałszywe wybicie, ponieważ cena chwilę później wróciła pod opór i znów go przebiła. Dopóki nie zobaczymy czystego sygnału w okolicach tego poziomu, radzę pozostać z boku.

GBPAUD

Kolejna para z dolarem australijskim, który ostatnio umocnił się w stosunku do innych walut. Tutaj również cena znalazła się w okolicach istotnego wsparcia, ale nadal nie mamy potwierdzenia stałego przebicia. Być może wkrótce pokaże się okazja do otwarcia shorta z celem na kolejne wsparcie. Jeśli do tego dojdzie, polecam otworzyć pozycję razem z brokerem Naga Markets, który oferuje wyjątkowo korzystne spready na większości popularnych par walutowych.

NZDUSD

Na kiwi byliśmy świadkami wzrostowego odbicia. Cena podeszła w okolice linii Kijun, która jest z grubsza respektowana. Może to być dobra okazja do szukania shortów. Trzeba jednak pamiętać, że raczej będzie trzeba zastosować wąski Stop Loss, ponieważ niedaleko znajduje się ważne wsparcie. Tylko w ten sposób będzie można zapewnić odpowiedni stosunek zysku do ryzyka.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here