Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Na początku chciałem serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w sobotnim webinarze. Dziękuję za wszystkie pytania oraz pozytywny feedback. Mam nadzieje, że następnym razem również przybędziecie tak licznie jak w sobotę!

AUDCAD

Tutaj otworzyłem shorta w piątek. Jak na razie para cały czas znajduje się powyżej ceny wejścia, ale powoli oddaliła się groźba dotarcia do Stop Lossa. Obecnie pozostało jedynie czekać na dalszy rozwój sytuacji. Coraz więcej instytucji mówi o słabnięciu dolara australijskiego, więc jest nadzieja na poprawę.

AUDUSD

Na wykresie H4 widać delikatne odreagowanie ostatnich spadków. Wzrosty dotarły do linii Kijun, tutaj widać pierwszą, nieśmiałą reakcję podażową. Może to być dobre miejsce do otwarcia krótkiej pozycji. Ja już gram przeciwko AUD, więc nie skorzystam z tego sygnału, ale w przeciwnym razie wchodziłbym w shorta. Pozycję polecam otworzyć u brokera Naga Markets, który oferuje niskie spready na wszystkich majorsach.

NZDJPY

Ostatnie kilka świec to wzrostowe odreagowanie ostatnich spadków. Cena podeszła w okolice linii Kijun, liczę na pojawienie się jakiejś reakcji podażowej w tym miejscu i powrotu do ruchu na południe.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here