Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Zanim przejdę do przeglądu par walutowych, chciałbym zaprosić na sobotni webinar, który poprowadzimy razem z Marcinem Wenusem.

ZAREJESTRUJ SIĘ

AUDCAD

Końcówka tygodnia pozwoliła na otwarcie kolejnej pozycji, tym razem na AUDCAD. Cena znalazła się poniżej wsparcia z wykresu dziennego. Nie jestem pewien, czy strefa ta została na pewno pokonana, bo jest poziom ten jest dosyć niejednoznaczny, ma szerokość kilkunastu pipsów. Mimo to postanowiłem otworzyć shorta z celem na kolejne wsparcie, które znajduje się dosyć niedaleko. Stop Loss ma około 30 pipsów, a stosunek zysku do ryzyka wynosi niecałe 3:1.

EURUSD

Opadł pył po wczorajszym wystąpieniu Mario Draghiego i oświadczenia w sprawie polityki monetarnej strefy euro. Na samym początku konferencji prasowej doszło do mocnego wzrostu euro, ale niedługo potem cena runęła. Dzięki temu mój short na EURUSD znalazł się już blisko Take Profit. Przesunąłem Stop Lossa na Break Even, żeby zabezpieczyć pozycję na zero i czekam na dalszy rozwój sytuacji.

NZDJPY

Tutaj nie ma co się rozpisywać. Para nadal powoli wędruje na południe, ale do Take Profit jeszcze daleka droga. Jeśli słabość dolara nowozelandzkiego będzie się utrzymywać, to w końcu uda się osiągnąć cel.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here