Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Po kilku miesiącach krążenia NZDJPY w zakresie między wsparciem na 72,20 a oporem na 75,80 w końcu doszło do pokonania tego drugiego poziomu. W piątek rozpoczęła się korekta spadkowa, która dotarła do linii Kijun. W tym miejscu byki wróciły do gry.

Jeśli obecna świeca zakończy się wzrostami (a na to się zapowiada), będzie można otworzyć longa z celem na opór z wykresu dziennego na 79,20. Daje to ponad 200 pipsów potencjału wzrostowego. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne warunki handlowe dla inwestorów o każdym poziomie zaawansowania.

wykres NZDJPY H4 13.11.2018
NZDJPY H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here