Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Zanim przejdziemy do dzisiejszej analizy, chciałbym zaprosić na bezpłatny webinar, który poprowadzę w najbliższą sobotę – 3 listopada – o godzinie 10:0). Więcej można przeczytać w osobnym artykule.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Opisywany wczoraj scenariusz na CHFJPY się nie spełnił, nie mogliśmy wejść w krótką pozycję. Za to na GBPJPY szykuje się nawet lepsza sytuacja. Cena od jakiegoś czasu oscyluje w okolicach wsparcia/oporu na 143,90. Teraz jesteśmy świadkami kolejnego podejścia pod tę linię, ale jedna rzecz się zmieniła. Linia Kijun zdążyła dogonić cenę i powinna teraz stanowić dodatkowy opór.

wykres gbpjpy H4 31.10.2018
GBPJPY H4

Jeśli dojdzie do odbicia spadkowego, to powstanie sygnał do otwarcia krótkiej pozycji z celem na kolejne wsparcie z wykresu dziennego. Żeby je dojrzeć, musimy zerknąć na szerszy sentyment. W sierpniu niedźwiedzie zostały powstrzymane w okolicach 140,50 i to tam ustawię Take Profit w przypadku wejścia w pozycję. Do jej otwarcia polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne warunki handlowe na wszystkich instrumentach handlowych.

wykres gbpjpy D1 31.10.2018
GBPJPY D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here