Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Cena GBPAUD od jakiegoś czasu zaczęła spadać. Bez większych problemów przebiła się przez wsparcie z wykresu dziennego, a także wzrostową chmurę Kumo. W ostatnich dniach miało miejsce jedno odbicie od linii Kijun, teraz być może dojdzie do drugiego.  

Jeśli w najbliższym czasie cena odbije się od Kijun, to będzie to świetna okazja do wejścia w short z celem na kolejne wsparcie na 1,7955. Jeśli stosunek zysku do ryzyka będzie odpowiedni, to ostrożniejszym wyborem będą okolice nad okrągłym poziomem 1,80. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który ma w swojej ofercie ponad 750 instrumentów handlowych. 

wykres GBPAUD H4 23.10.2018
GBPAUD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here