Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

AUDCHF

Pozycja, którą ostatnio spisałem już raczej na stratę, odżywa na nowo. Wygląda na to, że wzrostowe odbicie na AUDCHF jest nieco trwalsze, niż się mogło początkowo wydawać. Cena bez problemu przebiła się przez wszystkie linie Ichimoku,  teraz jest w okolicy górnej granicy chmury Kumo. Jeśli dojdzie do wybicia, będę spokojniejszy o dalszy rozwój sytuacji.

Zastanawiam się jedynie, czy nie przesunąć Take Profit nieco niżej, w okolice ostatniego szczytu, gdzie doszło do odwrócenia sentymentu. Z drugiej strony, patrząc na szerszy sentyment, poziom 0,7150 jest znacznie istotniejszy na tej parze.

wykres AUDCHF H4 10.10.2018
AUDCHF H4

AUDJPY

Nieważne, że kibicuję obecnie nieco dolarowi australijskiemu, tutaj widzę możliwość wystąpienia sygnału sprzedaży. Odbicie wzrostowe na AUDJPY doprowadziło cenę w okolice linii Kijun. Jeśli dojdzie w tym miejscu do odbicia, będzie to świetna okazja do wejścia w shorta z celem na wsparcie w okolicach 78,80. Ja pozostanę z boku z powodu longa na AUDCHF. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który ma w swojej ofercie ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres AUDJPY H4 10.10.2018
AUDJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here