Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Przyjrzałem się dziś kilku parom walutowym, niestety nadal nie widać czystych sygnałów Ichimoku. Jedyna postawiona w tym miesiącu pozycja – czwartkowy short na GBPCAD – zakończyła się stratą.

Co się stało? Cena po raz pierwszy od dłuższego czasu przebiła się mocniej przez linię Kijun. Patrząc na jej ułożenie w przeszłości, miałem nadzieję, że będzie stanowiła wystarczający opór dla pary. Tak się jednak nie stało i pozycja zamknęła się z dwuprocentową stratą. Dobrą wiadomością jest fakt, że idealnie zadziałał opór z wykresu dziennego oraz dolna granica chmury Kumo.

Do tradingu polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here