Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

GBPCHF

Nadal niewiele się dzieje na otwartym shorcie. GBPCHF porusza się ostatnio nieco bokiem, choć ogólna tendencja jest na szczęście spadkowa. Wczoraj doszło do silnego ruchu w górę, cena znalazła się powyżej poziomu wejścia w pozycję. Na szczęście potem doszło do spadków. Trzeba nadal czekać na rozwój sytuacji, dotychczas zysk wynosi około 45 pipsów, a do Take Profit daleka droga.

wykres GBPCHF H4 5.12.2018
GBPCHF H4

NZDUSD

Po wzrostach z początku tygodnia widzimy pierwszą większą reakcję spadkową na NZDUSD. Jeśli obecna deprecjacja zatrzyma się w okolicach linii Kijun i w tym miejscu dojdzie do odbicia, będzie można wejść w długą pozycję.

Trzeba jednak uważać na jej parametry, żeby można było osiągnąć odpowiedni stosunek zysku do ryzyka. Najbliższy opór z wykresu dziennego znajduje się niedaleko, bo w rejonie 0,7040. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres NZDUSD H4 5.12.2018
NZDUSD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here