Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Na wykresie czterogodzinnym widzimy, że na AUDUSD miała miejsce korekta spadkowa, która dotarła do linii Kijun. Korekty po tak silnych wzrostach to nic dziwnego, sentyment na parze jest nadal wzrostowy. W okolicach 0,7240, gdzie teraz znajduje się cena, jest również ostatni szczyt, gdzie miała miejsce poprzednia korekta. Wzmacnia to jeszcze bardziej siłę tego poziomu.

Jeśli dojdzie do wzrostów, będzie można wejść w długą pozycję. Celem dla byków są okolice oporu z wykresu dziennego na 0,7340. Trzeba jednak zwrócić uwagę na fakt, że w rejonie 0,7300 cena też lubi ostatnio reagować. Aktualne odbicie rozpoczęło się właśnie tam, podobna sytuacja miała miejsce pod koniec września. Popytowi brakuje siły do pokonania tego poziomu. Jeśli otworzę pozycję, to skorzystam z konta w Naga Markets, które oferuje mi dostęp do ponad 750 instrumentów finansowych.

wykres audusd h4 9.11.2018
AUDUSD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here