Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Wczoraj pisałem o możliwości pojawienia się sygnału sprzedaży na GBPAUD. Korekta wzrostowa okazała się jednak silniejsza niż się spodziewałem. Cena bez problemu przebiła linię Kijun i nawet mocno naruszyła opór, ale potem doszło do spadków.  

Jeśli ktoś miał refleks, to mógł wejść w shorta po pierwszej spadkowej świecy. Mnie się to niestety nie udało. Obecnie mogę jedynie czekać na kolejną korektę wzrostową i wtedy wejść w krótką pozycję. Bez tego nie uda się osiągnąć odpowiedniego stosunku zysku do ryzyka. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetną platformę do tradingu społecznościowego.  

wykres gbpaud h4 24.10.2018
GBPAUD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here