Naga MarketsPrzez ostatnie dwa miesiące Marcin Wenus i Przemek Jarząbek inwestowali na kontach rzeczywistych Naga Markets, na których mieli zdeponowane po 5000 euro. Obaj grają techniką Ichimoku, jednak stosują nieco odmienną technikę. Ponadto dzieli ich kilka stref czasowych. Marcin inwestuje z Polski, a Przemek z Tajlandii.

Zmagania dwójki redaktorów można śledzić na bieżąco na portalu. Aktualne wyniki pojedynku możecie sprawdzić na Myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek. Po blisko dwóch miesiącach zmagań obaj inwestorzy mogą pochwalić się dwucyfrowymi stopami zwrotu.

W najbliższą sobotę – 9 czerwca – o godzinie 11:00 odbędzie się wspólny webinar Marcina i Przemka, na którym przedstawią swoje spojrzenie na wykresy. Dowiecie się co nieco o Ichimoku, o radzeniu sobie z emocjami, o zarządzaniu kapitałem.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Spotkanie będzie miało luźniejszy charakter niż typowe szkolenia. Liczymy na pytania uczestników, na które chętnie odpowiemy. To już drugi webinar spod znaku Ichimoku Battle, a w drodze będą kolejne.

Partnerem spotkania będzie broker Naga Markets, na którego koncie rozgrywał się Ichimoku Battle. Naga Markets ma w ofercie ponad 750 instrumentów. Jest brokerem regulowanym na Cyprze, a jego spółka matka jest notowana na niemieckiej giełdzie.

Zarówno Marcin (na górze), jak i Przemek (na dole) mogą pochwalić się niezłymi wynikami podczas dotychczasowego tradingu


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here