Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

GBPCHF

Otwarta dwa tygodnie temu pozycja na GBPCHF zakończyła się zyskiem. Dzięki temu wartość konta wzrosła o nieco ponad 6%. Udało się odpracować straty z ostatnich miesięcy i wyjść na delikatny plus. Powoli kończymy nasz pojedynek, w sobotę o 11:00 odbędzie się webinar podsumowujący zmagania. Więcej szczegółów w osobnym artykule. Już teraz zapraszamy do rejestracji!

ZAREJESTRUJ SIĘ

wykres GBPCHF H4 12.12.2018
GBPCHF H4

AUDCHF

Kolejna sytuacja zaczyna się klarować na parze z frankiem szwajcarskim, tym razem na AUDCHF. Cena w zeszłym tygodniu zeszła poniżej wsparcia z wykresu dziennego, a obecnie mamy do czynieniem z jego retestem od dołu. W tym samym miejscu znajduje się również linia Kijun. Obecna świeca wskazuje na odbicie spadkowe. Jeśli zamknie się w podobnej formie, będzie to świetna okazja do wejścia w shorta.

Pozycję można otworzyć z celem na okrągłe 0,7000. Nie jest to klasyczne wsparcie, ale w przeszłości cena parę razy reagowała w tych okolicach (kilka razy też je ignorowała). Dzięki temu, że jest szansa na ustawienie niewielkiego Stop Lossa, region ten może być wystarczającym celem, żeby uzyskać wysoki stosunek zysku do ryzyka. Pozycję będę otwierał u brokera Naga Markets, który oferuje świetne warunki handlowe zarówno dla początkujących traderów, jak i tych bardziej wymagających.

wykres AUDCHF H4 12.12.2018
AUDCHF H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here