Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Na wykresie czterogodzinnym widzimy, że po odbiciu od okolic 2,0440 doszło do mocnych spadków na GBPNZD. Cena bez większych problemów przebiła się przez wzrostową chmurę Kumo. Zanim jednak wejdziemy w krótkie pozycje, do pokonania pozostał jeszcze okrągły poziom 2,00, gdzie w przeszłości kilkukrotnie widzieliśmy reakcję ceny. 

Jeśli dojdzie do przebicia i w idealnej sytuacji do udanego retestu wsparcia od dołu, będzie można wejść w krótką pozycję z celem na kolejne wsparcie z wykresu dziennego na 1,9425. Prawdopodobnie można uzyskać świetny stosunek zysku do ryzyka. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.  

wykres gbpnzd h4 17.10.2018
GBPNZD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here