Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

GBPCHF

Zacznijmy od spojrzenia na otwartego w zeszłym tygodniu shorta. Cena przez większość czasu respektowała spadkową linię Kijun, jednak w poniedziałek rano doszło do jej przełamania. Niewiele brakowało, a pozycja na GBPCHF zakończyłaby się stratą. Na szczęście dolna granica chmury Kumo stanowi wystarczający opór i nastąpił powrót do spadków. Na ten moment pozycja zarabia około 40 pipsów, jednak do Take Profit jeszcze daleka droga.

wykres GBPCHF H4 4.12.2018
GBPCHF H4

AUDUSD

Po wczorajszej luce wzrostowej cena dolara australijskiego wybiła powyżej oporu na 0,7340, po raz pierwszy od sierpnia. Obecnie liczę na spadkowe odbicie w okolice przebitego oporu i jego test jako nowego wsparcia. W międzyczasie linia Kijun powinna się bardziej zbliżyć do ceny. Być może pojawi się sygnał do otwarcia długiej pozycji na AUDUSD z celem na 0,7460. Ewentualnego longa będę otwierał na koncie w Naga Markets, które oferuje świetne warunki handlowe dla wszystkich inwestorów.

wykres AUDUSD H4 4.12.2018
AUDUSD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here