Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

GBPCHF

Niewiele nowego mogę napisać o otwartej tydzień temu pozycji. Nadal nic się tutaj nie zmieniło, wczoraj za dnia doszło do mocniejszej aprecjacji, ale dziś GBPCHF wrócił do spadków. Pozostało jedynie czekać na dalszy rozwój sytuacji. Do zarobienia jest jeszcze 130 pipsów.

wykres GBPCHF H4 6.12.2018
GBPCHF H4

NZDCAD

Dolar nowozelandzki na parze z kanadyjskim od jakiegoś czasu znajduje się w trendzie wzrostowym. Wczoraj cena bez większych problemów przebiła opór z wykresu dziennego na 0,9175. Jeśli dojdzie do reakcji spadkowej i odbicia od linii Kijun, będzie to świetna okazja do wejścia w długą pozycję.

Tak naprawdę przed NZDCAD otworzyła się przestrzeń do wzrostów na około 300 pipsów. Pierwszy poważny opór z wykresu dziennego znajduje się dopiero w rejonie 0,9500, czyli tegorocznych szczytów z połowy marca. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje świetne warunki handlowe. Jeśli sytuacja się rozwinie pomyślnie, to będzie można przy wejściu w longa osiągnąć świetny stosunek zysku do ryzyka.

wykres NZDCAD H4 6.12.2018
NZDCAD H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here