Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

EURAUD

Para ta znajduje się w bardzo ciekawym miejscu. Obecnie jest najwyżej od kilku miesięcy, a ma szanse wspiąć się w okolice, gdzie nie była widziana od lat. Po szczegóły zapraszam do osobnej analizy.

Wykres Ichimoku również potwierdza wzrostowy sentyment na EURAUD. W nocy doszło do odbicia ze wsparcia z wykresu dziennego oraz linii Kijun. Można pokusić się o otwarcie longa z celem na 1,65 (patrz wspomniany artykuł). Niestety, cena już trochę uciekła w górę, przez co straciliśmy możliwość osiągnięcia świetnego stosunku zysku do ryzyka, ale nadal będzie się opłacać.

Ja już mam otwartego longa na innej parze z euro, więc tę pozycję muszę odpuścić. Do wejścia w nią polecam brokera Naga Markets, który ma w swojej ofercie aż 750 instrumentów handlowych.

EURNZD

Pozycja jest nadal otwarta, obecnie oscyluje na delikatnym plusie. Dobrze, że zdecydowałem się na bardzo ostrożny Stop Loss, ponieważ wczoraj mogłoby dojść do zamknięcia ze stratą. Obecnie nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na dalszy rozwój sytuacji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here