Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Od ponad miesiąca nie udało mi się otworzyć żadnej zyskownej pozycji. Ostatnia seria strat sprawiła, że dotychczasowa zyskowność spadła z blisko 23% do 8,5%. Taka zła passa potrafi podkopać pewność w swoje umiejętności oraz skuteczność systemu. Trzeba jednak zacisnąć zęby i próbować dalej.

EURJPY

Pozycja cały czas znajduje się w okolicach otwarcia. Każdy silny impuls spadkowy jest potem niwelowany przez kolejne świece. W międzyczasie chmura zmieniła kolor na spadkowy, a w poniedziałek zacznie powoli zbliżać się do ceny. Możliwe, że to wywoła impuls spadkowy. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Pozycję otworzyłem na koncie Naga Markets, gdzie mam dostęp do ponad 750 instrumentów.

NZDCAD

Otwarta wczoraj pozycja okazała się niestety błędną decyzją. Cena niedługo po otwarciu odwróciła się i weszła wewnątrz chmury, co doprowadziło do zamknięcia ze stratą. Zresztą, nawet z najbardziej ostrożnym Stop Lossem nie udałoby się uratować tej pozycji. Konto pomniejszyło się o kolejne 2%.

USDJPY

Cena ujka wybiła wczoraj dołem z chmury wzrostowej, obecnie ma miejsce retest tego poziomu. W przypadku odbicia można by zastanawiać się nad otwarciem krótkiej pozycji. Niestety na wykresie dziennym widzimy, że cena znajduje się powyżej chmury, więc powinniśmy unikać shortów na tej parze.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here