Naga MarketsOd początku kwietnia Marcin Wenus i Przemek Jarząbek inwestują na kontach rzeczywistych Naga Markets, na których mają zdeponowane po 5000 euro. Obaj grają techniką Ichimoku, jednak stosują nieco odmienną technikę. Ponadto dzieli ich kilka stref czasowych. Marcin inwestuje z Polski, a Przemek z Tajlandii.

Zmagania dwójki redaktorów można śledzić na bieżąco na portalu. Aktualne wyniki pojedynku możecie sprawdzić na Myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek. Na razie oba konta notują niewielką stratę, ale do końca pojedynku jeszcze dużo czasu i wystarczy jedna/dwie dobre pozycje, żeby powrócić na plus.

W sobotę 24 listopada o 11:00 Przemek opowie o swoim tradingu. Uczestnicy spotkania będą mogli poznać podstawy systemu Ichimoku oraz sposoby rozgrywania pozycji. Omówione zostaną otwarte w ostatnim czasie pozycje oraz bieżąca sytuacja na wykresach. Przemek udzieli również odpowiedzi na wszelkie pytania uczestników spotkania. 

ZAREJESTRUJ SIĘ

W tym roku odbędzie się jeszcze jeden webinar z tej serii, na którym zostanie podsumowany cały rok, ale to dopiero w połowie grudnia. W międzyczasie polecamy śledzić na bieżąco pozycje otwierane przez Przemka i Marcina. Są one dostępne pod tagiem Ichimoku Battle.

Partnerem spotkania będzie broker Naga Markets, na którego koncie rozgrywał się Ichimoku Battle. Naga Markets ma w ofercie ponad 750 instrumentów. Jest brokerem regulowanym na Cyprze, a jego spółka matka jest notowana na niemieckiej giełdzie.

Do zobaczenia w sobotę!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here