Naga MarketsPrzez ostatnie kilka miesięcy Marcin Wenus i Przemek Jarząbek inwestowali na kontach rzeczywistych Naga Markets, na których mają zdeponowane po 5000 euro. Obaj grają techniką Ichimoku, jednak stosują nieco odmienną technikę. Ponadto dzieli ich kilka stref czasowych. Marcin inwestuje z Polski, a Przemek z Tajlandii.

Zmagania dwójki redaktorów można śledzić na bieżąco na portalu. Aktualne wyniki pojedynku możecie sprawdzić na Myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek. Jak widać, wakacyjny trading był pechowy dla obu inwestorów, jednak nie czują zniechęcenia, ponieważ dotychczasowe doświadczenie nauczyło ich, że czasem pojawia się gorszy okres. Wystarczy jednak kilka dobrych pozycji, by znów wyjść na plus.

W najbliższą sobotę – 15 września – o godzinie 11:00 odbędzie się webinar Przemysława Jarząbka, na którym przedstawi swoje spojrzenie na wykresy. Dowiecie się co nieco o Ichimoku, o radzeniu sobie z emocjami, o zarządzaniu kapitałem. Usłyszycie, jak radzić sobie z serią strat, którą obaj redaktorzy zaliczyli w ostatnim czasie.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Spotkanie będzie miało luźniejszy charakter niż typowe szkolenia. Prowadzący liczy na pytania uczestników, na które chętnie odpowie. To już czwarty webinar spod znaku Ichimoku Battle, a w drodze będą kolejne.

Partnerem spotkania będzie broker Naga Markets, na którego koncie rozgrywał się Ichimoku Battle. Naga Markets ma w ofercie ponad 750 instrumentów. Jest brokerem regulowanym na Cyprze, a jego spółka matka jest notowana na niemieckiej giełdzie.

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here