Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

AUDCHF

Stało się to, czego można było się spodziewać od jakiegoś czasu. Cena AUDCHF w końcu doznała większego szoku spadkowego i doszło do zamknięcia na Stop Lossie ustawionym na Break Even. Pozycja, która przez długi czas dobrze zarabiała, ostatecznie zamknęła się na zero.

Nieco szkoda, ale mogłem ją w sumie zamknąć częściowo po środowej analizie. Ostatecznie się na to nie zdecydowałem i 4% zysku uciekło. Teraz cena wróciła do wzrostów, ale dopóki nie dojdzie do przebicia szczytu z początku października, ciężko wchodzić w longi.

wykres AUDCHF H4 12.10.2018
AUDCHF H4

EURGBP

We wtorek EURGBP zszedł poniżej wsparcia z wykresu dziennego, a obecnie mamy do czynienia z retestem tego poziomu od dołu. Co więcej, znajduje się tu również linia Kijun, więc może ona stanowić dodatkowy opór powstrzymujący wzrosty. Jeśli dojdzie do odbicia, będzie można otworzyć krótką pozycję. Take Profit można ustawić w okolicy 0,8630, gdzie jest wsparcie z wykresu dziennego. Do otwarcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który oferuje też świetną platformę do tradingu społecznościowego.

wykres EURGBP H4 12.10.2018
EURGBP H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here