Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

AUDCAD

Na wykresie czterogodzinnym AUDCAD widzimy, że dziś w nocy doszło do silnych wzrostów na tej parze. Obecnie cena zatrzymała się idealnie na oporze na 0,9625. Jeżeli dojdzie do jego przebicia, a następnie udanego retestu (a przy okazji zbliżenia się linii Kijun), to będzie można szukać okazji do otwarcia longa z celem na kolejny opór na 0,9760. Do zajęcia pozycji polecam brokera Naga Markets, który w swojej ofercie ma ponad 750 instrumentów handlowych.

wykres AUDCAD H4 15.11.2018
AUDCAD H4

NZDJPY

Otwarta przedwczoraj pozycja na NZDJPY powoli zarabia, ale na razie bez rewelacji. Wzrost pozwolił na zarobienie około 1% konta, a do Take Profit jeszcze daleka droga. Dobrze by było, jakby cena pokonała poziom ostatniego szczytu, gdzie właśnie teraz się znajduje. Musimy poczekać na rozwój sytuacji.

wykres NZDJPY H4 15.11.2018
NZDJPY H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here