Naga MarketsIchimoku Battle to pojedynek tą samą strategią Ichimoku, ale różnymi jej interpretacjami pomiędzy redaktorami Comparic.pl Przemysławem Jarząbkiem a Marcinem Wenusem. Przemek jest w Tajlandii, dlatego też większość pozycji otwiera podczas sesji azjatyckiej, Marcin z kolei traduje w trakcie sesji europejskiej. Dwa konta real, oba po 5000 EUR w Naga Markets możecie śledzić na bieżąco na myfxbook: Marcin WenusPrzemysław Jarząbek

Dzisiaj mija równy miesiąc od kiedy razem z Marcinem prowadzimy nasz mały pojedynek Ichimoku. Przez ten czas otworzyłem 10 pozycji, z czego 4 przyniosły zysk. W rezultacie moje konto powiększyło się w ten miesiąc o 20%. To świetny wynik, takie tempo wzrostu nie zdarza się zbyt często. Zresztą sytuację będzie można obserwować w kolejnych miesiącach, ponieważ pojedynek nadal trwa.

AUDJPY

Para na wykresie czterogodzinnym bez większego problemu przebiła się przez spadkową chmurę Kumo. Ostatnie kilka świec to spadkowe odreagowanie ostatnich wzrostów, które jednak wyhamowało w okolicach linii Kijun. Odbicie od tej linii daje świetną okazję do otwarcia długiej pozycji z celem na kolejny opór.

AUDNZD

Kolejna para z dolarem australijskim dała sygnał do wzrostów. Tutaj doszło do przebicia oporu z wykresu dziennego, który powinien teraz pełnić rolę wsparcia. Na razie dobrze się sprawdza jako blokada dla niedźwiedzi. Otworzyłem longa z celem na kolejny opór. Stop Loss ustawiony jest pod ostatnim dołkiem, stosunek zysku do ryzyka wynosi nieco ponad 3:1. Pozycję otworzyłem u regulowanego brokera Naga Markets, którego spółka-matka jest notowana na niemieckiej giełdzie.

CADJPY

Otwarty wczoraj short zakończył się porażką i uszczupleniem konta o 2%. Cena od samego początku nie poruszała się po mojej myśli. Ostatecznie doszło do silniejszego zawahania i zamknięcia pozycji na Stop Lossie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here