Naga Markets

Ice Code Games: Hard West 2 jest już dostępna w pełnej wersji na PCHard West 2 – strategia turowa z portfolio notowanej na NewConnect spółki Ice Code Games – właśnie zadebiutowała na komputerach stacjonarnych. Pełna wersja gry zapewni około 30 godzin rozgrywki. Cena egzemplarza wynosi 29,99 USD. Sprzedaż prowadzona jest m.in. na platformach Steam, GOG i Humble Bundle. Tytuł, którego wydawcą jest Good Shepherd Entertainment, będzie dostępny w  9 wersjach językowych. W kilka godzin po premierze, Hard West 2 znalazła się na drugim miejscu w klasyfikacji sprzedaży Steam Global Bestseller.

Ice Code Games: Hard West 2 jest już dostępna w pełnej wersji na PC

Niezmiernie miło mi poinformować, że na platformach Steam i GOG jest już dostępny nasz flagowy projekt, Hard West 2. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszej produkcji,  potwierdziły to pozytywne oceny graczy i recenzentów  po obszernych beta testach oraz udostępnieniach wersji demo. W ostatnich miesiącach bardzo ciężko pracowaliśmy nad dopracowaniem projektu tak, by spełniał wysokie oczekiwania graczy. Jest atrakcyjny zarówno pod kątem wizualnym, jak i użytych mechanik. Liczę na to, że dobre oceny od graczy bezpośrednio przełożą się na równie wysoką i długofalową sprzedaż naszej najnowszej gry – mówi Paweł Wilk, prezes zarządu Ice Code Games. – Rozmawiamy już z potencjalnymi partnerami na temat portowania Hard West 2 na najpopularniejsze konsole. Jednak decyzję na temat dalszego rozwoju tego projektu podejmiemy wspólnie z wydawcą na podstawie wyników sprzedażowych po premierze – dodaje Paweł Wilk.Hard West 2 to kontynuacja dobrze przyjętej gry strategicznej, która sprzedała się w liczbie ponad 500 tysięcy egzemplarzy na samym tylko PC. Sequel Hard West wyróżnia się rozbudowaną fabułą, udoskonaloną grafiką i oryginalną ścieżką dźwiękową z voice overami. Całość dopełnia „system brawury”, nagradzający dobre planowanie i odważne ruchy gracza na mapie oraz dynamiczne levele, które pozwalają odtworzyć i przeżyć sceny pościgów rodem z westernów. Twórcy zapewniają graczom około 25-30 godzin rozrywki. Produkcję wyróżnia także połączenie przeciwstawnych biegunów – wymagającą namysłu taktyczną grę z płynnością typową dla gier akcji. Z okazji premiery posiadacze pierwszej części Hard West oraz testujący demo Hard West 2 otrzymają dodatkową broń do wykorzystania podczas rozgrywki na platformie Steam.

W kilka godzin po globalnej premierze możemy zobaczyć jak dobre pierwsze wrażenie na graczach zrobił Hard West 2. Pozytywne oceny na platformie Steam na poziomie 98% oraz 3 razy wyższy peak graczy niż w pierwszej części gry dowodzą, że projekt został dobrze odebrany. Ponadto, tuż po starcie sprzedaży nasza gra znalazła się na drugim miejscu w klasyfikacji Steam Global Bestseller – podsumowuje Paweł Wilk.

W finalnej, pełnej wersji Hard West 2 znajdzie się 7 grywalnych postaci, będzie można zwiedzić kilka zróżnicowanych lokacji realnie występujących w USA oraz kilka fikcyjnych destynacji. Po lodowych pustkowiach Oregonu będziemy kontynuować przygodę na pastwiskach i preriach Utah. Gracze otrzymają dostęp do większego arsenału broni oraz nowych elementów ekwipunku. Bogaty w przygody i ciekawe miejsca świat Hardego Zachodu postawi zupełnie nowe wyzwania i zmusi do jeszcze większego intelektualnego wysiłku.

Jednym z autorów fabuły gry Hard West 2 jest autor bestsellerów New York Times i zdobywca nagrody Origins – Matt Forbeck. Głosów postaciom z gry użyczył m.in. Kevin Conroy znany z Batman: The Animated Series, a o oprawę dźwiękową zadbał zdobywca nagrody BAFTA – Jason Graves, którego twórczość mogliśmy poznać m.in. w takich grach jak Dead Space, Far Cry Primal czy Tomb Raider.

Koszty produkcji i marketingu gry Hard West 2 w całości ponosi holenderski wydawca – Good Shepherd Entertainment.

Trailer: https://youtu.be/s7CShH7w5TM

NED

Karta Steam: https://store.steampowered.com/app/1282410/Hard_West_2/

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdr notowania | aktualny kurs korony czeskiej | notowania s&p 500 | kurs rubla prognozy | pgnig notowania akcji | giełda mbank | cd projekt giełda |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here