Naga MarketsRegulowany broker dla klientów detalicznych oznajmił, że wprowadza do swojej oferty cztery nowe kryptowaluty: Ethereum, Bitcoin Cash, Dash i Litecoin.


IC Markets zdecydował się, na taki krok na fali popularności i globalnego popytu oraz po udanym udostępnieniu do handlu CFD na Bitcoina w sierpniu bieżącego roku.

Wszystkie nowe waluty mają kapitalizację rynkową przekraczającą 1 mld dolarów, są płynne i wspierane przez wiele giełd. Należą do nich: Ethereum (ETHUSD), Bitcoin Cash (BCHUSD), Dash Coin (DSHUSD) i Lite Coin (LTCUSD). Broker twierdzi, że niskie opłaty pobierane dla giełd oraz brak prowizji zapewnia idealne środowisko do handlu kryptowalutami. Dodatkowo handel z dzwignią oraz możliwość gry na wzrosty i spadki.

“Nasi klienci są aktywnymi traderami, dlatego dajemy im produkty o najlepszych możliwościach handlu, aby w pełni je wykorzystać” dodał prezes IC Markets Angus Walkertokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPolskie bezrobocie najniższe od lutego 1991r.
Następny artykułOpcje binarne zakazane w Izraelu
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here