Naga MarketsW poprzedniej analizie tej pary przewidywałem, że po wyjściu z kanału możemy spodziewać się spadków w kierunku najbliższego wsparcia 144.00. Zakładałem też możliwy re-test przełamanej linii trendu i zarazem dolnego ograniczenia długoterminowego kanału wzrostowego. Do re-testu jednak nie doszło, a notowania dość szybko i zdecydowanie obrały kierunek południowy i nie tylko dotarły do wspomnianego wsparcia, ale je pokonały, by we wtorek 29.05 ustanowić minimum tego miesiąca na poziomie 143.20.

GBPJPY Daily

Co dalej?

Wtorkowa świeca wyznacza nam zakres Inside Bara, dzisiejsze notowania nie przekroczyły jej ekstremów 143.20 – 145.70. Trudno aktualnie wskazać dalszy kierunek tej pary dopóki nie nastąpi wybicie z IB w którąkolwiek ze stron. Warto jednak na to poczekać, gdyż ruch jaki nastąpi po takim wybiciu może być dynamiczny jak to zazwyczaj jest na tej parze ( podobno to ulubiony cross funduszy hedgingowych) i mieć zasięg :
– w przypadku wyjścia górą dolne ograniczenie kanału czyli ok 170p
– w przypadku wyjścia dołem najbliższe znaczące wsparcie 141.50

GBPJPY H4 – wybicie z IB wskaże kierunek ?

Analiza jest dostępna również na naszym forum : http://forum.comparic.pl/viewtopic.php?f=2&t=4428#p68820 , gdzie można ją komentować, a za parę dni podsumujemy jej skuteczność. Więcej informacji o nowym cyklu znajdziesz pod tagiem -“Pomiędzy teorią a praktykąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here