Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Firma jest dostawcą wyrobów higieny dziecięcej i kobiecej, dystrybutorem artykułów chemii gospodarstwa domowego oraz produktów kosmetycznych.

hygienika

Na wykresie dziennym trwa trend spadkowy, a na jego końcu potencjalnie tworzy się tzw. podwójne dno. Warto pamiętać, że ostatnio wzrosło zainteresowanie na tych akcjach. W ubiegłym tygodniu pojawiła się świeca pin bar na poziomie mniej  więcej poprzedniego dołka. Może to być zapowiedzią wzrostów do linii trendu. Dopiero wybicie jej otworzy możliwość ewentualnej większej zwyżki lub zmianę trendu.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Vistula Group S.A. jest spółką, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

vistula

invest

W ostatnim czasie spółki z szeroko pojętej branży odzieżowo – obuwniczej miały swoje 5 minut. Myślę, że także Vustula warta jest zainteresowania, gdyż tworzy się schemat coraz wyższych dołków i szczytów, a aktualnie jesteśmy po dość mocnej korekcie. Piątek to silne wzrosty, które mogą oznaczać powrót do tendencji czyli wybicie kolejnego, wyższego szczytu.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here