Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Firma jest dostawcą wyrobów higieny dziecięcej i kobiecej, dystrybutorem artykułów chemii gospodarstwa domowego oraz produktów kosmetycznych.

hygienika

Kurs porusza się w trendzie spadkowym zaznaczając coraz niżej położone ekstrema. Być może mamy do czynienia z tworzeniem się właśnie kolejnego, niżej położonego wierzchołka. Na taki scenariusz może wskazywać brak wyraźnego ruchu w jedną ze stron tzn. seria niewielkich świec, raczej z długimi cieniami u góry, które mogą zwiastować spadki. Ponadto jest to miejsce, gdzie nachodzą na siebie lokalny opór oraz linia trendu spadkowego ostatnich miesięcy. Ostatnie odbicie powstało na wyższych obrotach, stąd nie należy skreślać możłiwości wzrostów w dłuższym terminie, aczkolwiek lokalna sytuacja wskazuje na możliwość spadków.

Grupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych i filmów video

cdprojekt

Po fali wzrostów kurs spółki dotarł do poziomu poprzednich dwóch szczytów,, gdzie przebiega strefa oporu. Mamy na razie niewielką reakcję podaży na ten poziom, która moim zdaniem powiększy się. Szukając końca potencjalnej korekty warto zauważyć dwie świece z długimi, dolnymi cieniami, które powstały w ubiegłym tygodniu (zielona strzałka u dołu). W tym miejscu mamy lokalne wsparcie, a kształt tych świec świadczy o obecności popytu przy tym poziomie.

invest

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

ConotoxiaJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here