Naga MarketsPrzedmiotem działalności jest działalność produkcyjno-usługowa i handlową w zakresie obrotu gospodarczego na terenie kraju i za granicą, przy specjalizacji w zakresie hydrauliki siłowej.

hydrotor w1

Wykres tygodniowy przedstawia już niemal 4 letni trend wzrostowy. Ostatnie wydarzenia to przede wszystkim wybicie poziomu poprzedniego szczytu w rejonie 35 zł. Dzięki temu kurs z powrotem nabrał dynamiki, która wydawała się powoli słabnąć. Szukając kolejnych okazji po ruchach korekcyjnych należy mieć na uwadze linię trendu, która jest bardzo dokładnie respektowana jak na tak długi okres trwania trendu.

hydrotor d1

[pullquote]Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW[/pullquote]

Interwał dzienny przedstawiony za pomocą wykresu liniowego pokazuje, że przez ostatnie 2 lata kurs poruszał się w ramach kanału wzrostowego. To samo zobaczymy na wykresie świecowym, aczkolwiek tutaj widać lepiej, że krawędzie są rzeczywiście respektowane. Dodam, że czasem warto zejść na wykres liniowy, zwłaszcza w przypadku mniej płynnych spółek czyli np. Hydrotoru. Kanał wzrostowy wskazuje na to, że najbliższym celem popytu powinno być osiągnięcie poziomu górnej krawędzi czyli mniej więcej 40 zł.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here