Naga Marketsrząd argentynyHydra, dziś największy darkwebowy rynek w Rosji, ogłosił plany dot. rozwoju swojego międzynarodowego, zdecentralizowanego rynku nielegalnych produktów. Aby osiągnąć ten cel, Hydra zamierza przeprowadzić pierwszą ofertę monet (ICO).

Popularność ICO zanikła, ale Hydra, która prowadzi największy darkwebowy rynek nielegalnych produktów w Rosji, nie ma nic przeciwko wdrożeniu tej metody crowdfundingu. Platforma dąży do ekspansji poza Rosją i krajami Wspólnoty Niepodległych Państw (WNP).

Te artykuły również Cię zainteresują
Hydra

Hydra pozwala dziś swoim użytkownikom kupować nielegalne towary i usługi, takie jak narkotyki i fałszywe pieniądze. Jej twórcy planują jednak znacznie rozbudować zdecentralizować rynek międzynarodowy.

Rosyjski portal technologiczny ForkLog pisze o nowych planach Hydry, powołując się na memorandum inwestycyjne opublikowane w darkwebie. Magazyn internetowy ostrzegł, że sprzedaż publiczna może być próbą oszustwa przez kierowników projektów.

Zgodnie z dostępnymi informacjami, Hydra wystawi na sprzedaż 49% symbolicznych udziałów w projekcie.

Konkurencja na rynku

We wrześniu tego roku Lenta.ru, jeden z wiodących portali informacyjnych w Rosji, opublikował materiał omawiający konkurencję między Hydrą i RAMP, innym rynkiem w darknecie działającym na terytorium tego kraju.

W najnowszym oświadczeniu przygotowanym dla inwestorów przedstawiciele Hydry stwierdzili, że szeroko zakrojone śledztwo Lenta.ru było niczym innym jak kampanią reklamową. Autorzy kilku popularnych kanałów w social mediach uwierzyli w to i skrytykowali redaktora naczelnego Lenta.ru, Vladimira Todorova, który prowadził rzekome śledztwo.

W odpowiedzi Todorov powiedział, że twierdzenia Hydry „nie zawierają ani jednego słowa prawdy” i mają na celu postawienie Lenta.ru w złym świetle.

Na początku tego miesiąca Lenta.ru poinformowało, że Borys Czernyszow, wiceprzewodniczący Dumy Państwowej Komisji Edukacji i Nauki, pochwalił internetowy portal informacyjny za dochodzenie zatytułowane „Rosja pod wpływem narkotyków”, nazywając to sensacją. Powiedział:

„To wielkie dziennikarskie śledztwo […] stało się po części sensacją. Ta historia o armii kladmenów (kurierów narkotyków), o armii ludzi, którzy dystrybuują narkotyki, historia o kwocie finansowania projektów reklamowych takich jak Hydra i innych – to 1 miliard rubli rocznie – dochodu uzyskanego nielegalnie, naprawdę stało się to wielką sensacją. ”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here