Naga MarketsWarszawa, 15.07.2019 (ISBnews) – Hydra Games, z portfela RLTY Investments, może wejść na NewConnect w przyszłym roku, poinformowała ISBnews prezes Dominika Szot.

“Koncentrujemy się na produkcjach dotykających problemów społecznych, jak wojna, uzależnienia, czy przemoc na platformy Nintendo Switch i PC. Pierwsza nieujawniona premiera planowana jest na wrzesień na Steam. Kolejna premiera zakładana jest w końcówce 2019 na Switch, a następna gra ‘Bad Trip’ pojawi się na początku 2020 na PC. Wtedy ustalimy dalsze plany wydawnicze i podejmiemy kroki w kierunku wprowadzenia spółki na NewConnect” – powiedziała ISBnews Szot.

RLTY Investments planuje upublicznianie kolejnych swoich projektów, śladem Movie Games, zapowiedział prezes RLTY Investments i Movie Games Mateusz Wcześniak.

“Movie Games, po pół roku od debiutu na NewConnect przyniosła 45% wzrostu kursu i przygotowuje się do przejścia na GPW. Kolejnym projektem, jaki rozwijamy jest kolejny producent gie Hydra Games i producent planszówek Bored Games. Mamy także 3 kolejne projekty, niekoniecznie gamingowe. Wszystkie inwestycje to konkretne pomysły rozwijane tzw. szczupłą metodą. Będziemy zmierzali do upublicznienia tych spółek” – powiedział Wcześniak podczas konferencji prasowej.

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here