Naga Markets



Hydra Games pozyskała ponad 1,1 mln zł z emisji akcji serii D na wsparcie procesu produkcji swoich gier, podała spółka. Warunki emisji były prezentowane na platformie CrowdConnect.pl

“Możemy oficjalnie potwierdzić, że oferta publiczna zakończyła się sukcesem. Oznacza to, że przyjęliśmy zapisy na akcje dzięki czemu pozyskamy środki niezbędne do kontynuowania produkcji naszych gier. Kwota wielkości 1,1 mln zł znacznie poszerzy nasz zakres możliwości w kontekście zwiększania potencjału tych gier. Tak, jak komunikowaliśmy, zebrane środki przeznaczymy na dalsze prace nad nowymi produkcjami jak ‘Bad Trip’ oraz dwa projekty o roboczych tytułach ‘Artificial Intelligence’ oraz ‘The Last Breath” – powiedział prezes Kamil Kurkowski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują




Warszawska spółka wydała do tej pory 2 tytuły, które spotkały się z pozytywnym przyjęciem przez społeczność graczy. “Don’t Be Afraid” to przedstawiciel gatunku przygodowego z elementami horroru. Drugim tytułem jest przygodówka z artystyczną oprawą graficzną “The Last Show of Mr. Chardish”. Istotnym wydarzeniem mają być premiery innych gier studia: The Last Breath i A.I. Artificial Intelligence. Produkcje mają zadebiutować na rynku w przyszłym roku, podano w materiale.

“Bardzo zależy nam na nam zwiększeniu perspektywy monetyzacji naszych tytułów i zapewnić odpowiedni poziom budżetu na dalszy proces produkcji, dlatego nawiązaliśmy współpracę z Bored Games oraz Dredge Games. Pierwsza z nich stworzy planszową wersję niezapowiedzianej jeszcze gry ‘Artificial Intelligence’. Natomiast Dredge Games zdecydowało się zostać koproducentem gry o roboczym tytule ‘The Last Breath’ dodając do budżetu swój wkład własny, zwiększając go do 500 tys. zł. Jesteśmy przekonani, że nawiązane współprace oraz środki z emisji doprowadzą do maksymalnej dynamizacji naszego rozwoju” – dodał prezes.

Zamiarem Hydra Games jest debiut na rynku NewConnect w II połowie br.

Hydra Games to firma z branży gier komputerowych należąca do grupy RLTY.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here