Naga MarketsHydra Games planuje debiut na NewConnect!Hydra Games, warszawski producent i wydawca gier, autor bardzo dobrze przyjętego przez graczy Don’t Be Afraid, zamierza zadebiutować na rynku NewConnect jeszcze w drugiej połowie 2021 roku. Spółka podpisała umowę z Domem Maklerskim INC S.A. na przeprowadzenie rundy finansowania, której warunki będą prezentowane na platformie CrowdConnect.pl.

Hydra Games ma w planach debiut na NewConnect

Środki pozyskane w ramach oferty zostaną przeznaczone na produkcję i promocje trzech nadchodzących tytułów, do których Spółka ściągnęła doświadczonego menedżera. Alexander Dudin, który stanął na czele zespołu produkcyjnego, posiada 16 letnie doświadczenie w branży gamedev.

Te artykuły również Cię zainteresują
Studio rozpoczęło działalność w 2019 roku, a jego produkcje wyróżnia ciekawa fabuła, odzwierciedlająca aktualnie popularne trendy w popkulturze. Przy swoich projektach spółka skupia się między innymi na tworzeniu gier o tematyce społecznej, takich jak wojna, uzależnienia, przemoc. Gry autorstwa Hydra Games mają na celu przede wszystkim wciągnąć gracza w emocjonującą rozgrywkę która opowiada również ciekawą historię, zostającą w głowie jeszcze długo po wyłączeniu komputera.

– Naszą intencją jest tworzenie gier społecznie zaangażowanych, które nie tylko zapewniają graczom rozrywkę, ale także zwracają uwagę  na problemy współczesnego świata. Uważamy, że jest to bardzo dobry kierunek, biorąc pod uwagę wynik  wydanego w grudniu Don’t Be Afraid. Nasz apetyt na kolejne sukcesy jest jeszcze większy, a cały zespół jest zmotywowany do jeszcze cięższej pracy nad następnymi projektami o jeszcze większym potencjale. – komentuje Kamil Kurkowski, prezes Hydra Games.

Najważniejszą premierą w dotychczasowej historii Hydra Games jest Don’t Be Afraid, która ukazała się na platformie Steam 17 grudnia 2020 roku. Jest to gra przygodowa osadzona w gatunku horroru, w ramach której gracz wciela się w rolę chłopca porwanego przez psychopatę. Jego zadaniem jest przeżyć, uciec i dowiedzieć się, jak doszło do porwania. Gra została bardzo pozytywnie przyjęta przez graczy. Na tą chwilę produkcja uzyskała 88 procent pozytywnych recenzji na platformie Steam, a gry z tego uniwersum zostały pobrane ponad 150 tys. razy. W kampanię promocyjną gry Spółka zaangażowała znanego aktora, Mirosława Zbrojewicza, który wystąpił w trailerze produkcji.

– Mamy na koncie kilka projektów zrealizowanych z sukcesem. Pracujemy również nad kolejnymi trzema nowymi produkcjami, które naszym zdaniem mają jeszcze większy potencjał. Cele dotyczące dotychczasowego rozwoju spółki zostały wykonane w 120 procentach, a te na nadchodzące lata zostały znacznie podniesione. Do naszych szeregów dołączył Alexander Dudin, Senior Producent z ponad 16-letnim, międzynarodowym doświadczeniem w branży, który pracował dla  takich studiów jak Ubisoft, czy 11 Bit Studios, które podobnie jak Hydra Games tworzą tytuły zaangażowane społecznie, dlatego akwizycja osoby z takim doświadczeniem jest dla spółki tak istotna – informuje Kamil Kurkowski.

Alexander Dudin to producent gier działający w branży od 2004 roku. W swojej dotychczasowej karierze pracował nad takimi tytułami jak Driver San Francisco, Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier, VBS3, czy Outriders.

– Nowa kadra menedżerska umożliwia zwiększenie dynamiki rozwoju Spółki. Chcemy dostarczyć więcej jeszcze lepszych produkcji i wiemy, że jesteśmy na to gotowi. W związku z tym planujemy przeprowadzić emisję akcji, której warunki zostaną zaprezentowane CrowdConnect.pl. Środki pozwolą nam we współpracy z Alexandrem stworzyć wysokojakościowe gry o dużym potencjale sprzedażowym. Szczegóły kampanii przedstawimy niebawem, natomiast zaraz po jej zakończeniu i rejestracji akcji w KRS zamierzamy ubiegać się o  wprowadzenie akcji do obrotu na rynek NewConnect. We wszystkim będzie nas wspierała Grupa INC – dodaje Kamil Kurkowski.

Warunki oferty publicznej akcji nowej emisji Hydra Games zostaną zaprezentowane na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC na przełomie kwietnia i maja. Środki pozyskane z emisji zostaną przeznaczone na dalsze prace nad grą Bad Trip oraz dwiema niezapowiedzianymi dotąd produkcjami o tytułach roboczych “The Last Breath” oraz “Artificial Intelligence”. Po przeprowadzeniu oferty publicznej w formie crowdinvestingu i rejestracji akcji w KRS spółka rozpocznie proces wprowadzenia akcji do obrotu na rynku NewConnect. INC S.A. będzie wspierało Spółkę w jego sprawnej realizacji. Intencją spółki jest zadebiutować na rynku NewConnect jeszcze w drugiej połowie 2021 roku.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here