Naga MarketsHuuuge Inc. złożył prospekt w Komisji Nadzoru Finansowego w związku z rozważaną pierwszą ofertą publiczną (IPO)Huuuge Inc. (“Huuuge” lub “Spółka”), światowy producent i wydawca gier typu free-to-play działający na szybko rozwijającym się rynku gier mobilnych, złożył prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego w związku z rozważaną przez Spółkę pierwszą ofertą publiczną i rozpoczęciem notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Spółka rozważa pierwszą ofertę publiczną

Huuuge konsekwentnie realizuje strategię wzrostu poprzez rozwój organiczny oraz akwizycje wyróżniających się gier mobilnych oraz tworzących je studiów. Spółka i jej akcjonariusze nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji co do przeprowadzenia oferty publicznej. Spółka będzie informować o kolejnych krokach po zatwierdzeniu prospektu przez KNF oraz rozważeniu warunków rynkowych i innych czynników.

Anton Gauffin, CEO Huuuge, mówi:

Gry wideo to obecnie najbardziej popularna forma rozrywki na świecie, a gry mobilne to najszybciej rosnący segment tego rynku. Huuuge osiągnął pozycję jednego z liderów rynku gier mobilnych, pozyskując miliony graczy. Koncentrujemy się na dalszym rozwoju, poszerzając ofertę nowych gier oraz realizując działania konsolidacyjne, czego przykładem są dokonane ostatnio przejęcia Playable Platform w Holandii i Double Star w Finlandii. Rozważamy także ofertę publiczną jako jedną z możliwych strategicznych opcji rozwoju.  Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBMW łączy siły z VeChain. Obie firmy chcą walczyć z manipulacjami na rynku motoryzacji
Następny artykułPoranny przegląd rynków: Kurs euro do dolara (EURUSD) wybije powyżej 1,19 USD?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here