Naga Markets

Huuuge Games [HUG], Medicalgorithmics [MDG] – Gorące spółki dniaProducent gier Huuuge Games zawarł dwie nowe umowy wydawnicze z niezależnymi studiami Square Triangle i Friedeggames. W ich wyniku do portfela tytułów Huuuge dołączą: “Bowling Clash: New Legends” od Square Triangle oraz “Cafe Dash: Cooking Diner Game” od Friedeggames. “Huuuge stale poszukuje możliwości współpracy z najbardziej utalentowanymi twórcami działającymi w branży produkcji gier z zamiarem budowy szerokiego portfela wydawniczego.

Dlatego z ogromnym entuzjazmem myślimy o potencjale oferowanym przez dwa nowo pozyskane przez nas, tak różne i tak bardzo kreatywne tytuły. Zarówno ‘Bowling Cash: New Legends’, jak i ‘Cafe Dash: Cooking Diner Game’ posiadają bogatą i zróżnicowaną mechanikę, a przy tym mają poszukiwane przez Huuuge cechy społecznościowe, które zamierzamy jeszcze bardziej rozwijać.

Najwyżej od miesięcy

Znalezienie partnerów, którzy z równą co my pasją podchodzą do wizji integrowania wielomilionowych społeczności graczy w ramach platformy rozgrywanych w czasie rzeczywistym gier typu casual – to spełnienie naszych biznesowych marzeń” – powiedział założyciel i współdyrektor generalny Anton Gauffin. Spółka od sierpnia pozostaje w układzie bocznym. Na tle historycznym kurs jest na niskich poziomach. Obecnie pojawia się szansa na opuszczenie konsolidacji górą.

huuuge

Próba wybicia 

O blisko 200% od połowy ubiegłego roku rosną akcje Medicalgorithmics. Obecnie trwa próba wybicia ponad opór w rejonie 15 zł. Przed kilkoma dniami spółka przekazała, że podpisała strategiczną umowę dystrybucyjną z Express Diagnostics Limited. Express Diagnostics jest największym dostawcą usług monitorowania serca i analizy EKG w Wielkiej Brytanii. Umowa obejmuje dystrybucję PocketECG i AI, w tym w przyszłości Deep Rhythm AI oraz technologii analitycznych. “W ocenie zarządu spółki, zawarcie umowy z Express Diagnostics i tym samym wejście na rynek brytyjski jest efektem ogłoszonej w ubiegłym roku nowej strategii dynamicznej ekspansji na rynkach światowych w momencie fuzji z Biofund. Ekspansja ta będzie kontynuowana w 2023 roku.

medicalg

Wzmocnienie spółki przez inwestora Biofund i jego innowacyjne technologie AI oraz rozbudowane portfolio rozwiązań kardiologicznych – dzięki spółce zależnej Kardiolytics i jej technologii VCAST – umożliwia stworzenie atrakcyjnej i komplementarnej oferty rozwiązań sercowo-naczyniowych i otwiera Grupę Medicalgorithmics na zupełnie nowe rynki” – czytamy w komunikacie.

AVA Trade


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKurs złotego trzyma się konsolidacji mimo lepszych nastrojów
Następny artykułCathie Wood nadal skupuje akcje Coinbase i zrzuca GBTC. Ark Invest pozbył się 500 tys. z nich
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.