Naga MarketsHuuuge awansował trzech członków kadry zarządzającejWarszawa, 07.10.2021 (ISBnews) – Huuuge Inc. poinformował o awansie trzech członków kadry zarządzającej: Jon Bellamy awansował na stanowisko wiceprezesa wykonawczego ds. strategii i inwestycji, Wojciech Wronowski na stanowisko wiceprezesa wykonawczego ds. produktu i działalności operacyjnej, a Amir Kwiat na stanowisko starszego wiceprezesa ds. marketingu, podała spółka.

Jednocześnie spółka podała, że Tal Shoham i Elad Kushnir, zajmujący dotychczas stanowiska dyrektor ds. marketingu i dyrektor operacyjny, będą pełnić funkcje doradców dyrektora generalnego i spółki. Strategia i kluczowe cele Huuuge pozostają niezmienione.„2021 jest wyjątkowym rokiem dla Huuuge. W lutym staliśmy się spółką publiczną notowaną na GPW, a w kwietniu zrealizowaliśmy największą w historii firmy transakcję przejęcia, nabywając Traffic Puzzle, grę z czołówki rankingu przychodów gatunku 'match-3′. Żadne z tych osiągnięć nie byłoby możliwe bez udziału Elada Kushnira i Tala Shohama. Chciałbym podziękować zarówno Eladowi, jak i Talowi, za bardzo ważną rolę, jaką odegrali w rozwoju Huuuge w ciągu ostatnich lat. Cieszę się także, że będziemy nadal korzystać z ich wsparcia, które będą zapewniać jako doradcy firmy” – powiedział założyciel i dyrektor generalny Huuuge Anton Gauffin, ctowany w komunikacie.

Elad Kushnir przyjmie funkcję doradcy, którą pełnił na początku współpracy z Huuuge, a swoje obowiązki wykonawcze przekaże Wojciechowi Wronowskiemu – wiceprezesowi wykonawczemu ds. produktu i działalności operacyjnej. Obowiązki Tala Shohama w pionie marketingu przejmie Amir Kwiat, starszy wiceprezes ds. marketingu, natomiast za zarządzanie pionem wydawniczym nadal będzie odpowiadał Jon Bellamy, wiceprezes wykonawczy ds. strategii i inwestycji, podano także.

Huuuge jest globalnym producentem gier typu free-to-play i wydawcą gier online przeznaczonych na urządzenia mobilne i platformy internetowe. Spółka zadebiutowała na GPW w lutym 2021 r.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs rubla nbp | kurs akcji playway | notowanie kryptowalut | wiadomosci kryptowaluty | gpw echo investment | newconnect | akcje jsw forum |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here