Naga MarketsHuobi Group, uruchomiona we wrześniu 2013 roku, globalna giełda aktywów cyfrowych z siedzibą w Singapurze ogłosiła, że planuje w pierwszym kwartale 2019 roku uruchomić pierwszą giełdę kryptowalut dedykowaną EOS

Z komunikatu prasowego opublikowanego przez Huobi Gropup wynika, że giełda zostanie uruchomiona przez grupę wydobywczą Huobi Pool. Dyrektor generalny Huobi Pool, Cao Fei, uważa uruchomienie giełdy EOS za “kolejny logiczny krok” w ich wspieraniu jako producenta bloków EOS.

Noa giełda ma pozwolić klientom na handel EOS z kilkoma innymi kryptowalutami.

Według danych serwisu coinmarketcap, w oparciu o wolumen Huobi jest obecnie trzecią co do wielkości giełdą kryptowalut. Giełda ogłosiła ostatnio również wsparcie dla EOS na swoim rynku instrumentów pochodnych, gdzie pozwala klientom na zajmowanie zarówno pozycji długich (kupna), jak również krótkich (sprzedaży).

EOS – opis kryptowalutytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs funta do złotego (GBP/PLN) najwyżej od pierwszej połowy grudnia
Następny artykułZłoty koniec roku – analiza sytuacji na złocie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here